بازدید:38397

قیمت کفپوش اپوکسی ( راهنمای خرید در سال ۹۸)

قیمت کفپوش اپوکسی در منزل مسکونی و مکان‌های تجاری و صنعتی سلام دوستان در این مقاله قصد دارم در مورد قیمت کفپوش اپوکسی و نحوه ی قیمت گذاری و محاسبه آون برای شما توضیح بدم و هزینه ی کفپوش اپوکسی…

قیمت کفپوش اپوکسی در منزل مسکونی و مکان‌های تجاری و صنعتی

سلام دوستان در این مقاله قصد دارم در مورد قیمت کفپوش اپوکسی و نحوه ی قیمت گذاری و محاسبه آون برای شما توضیح بدم و هزینه ی کفپوش اپوکسی به روز انواع کفپوش اپوکسی رو به اطلاع شما دوستان عزیرم برسونم این مقاله جزع اون دسته از مقاله هایی است که مدام در حال بروز رسانی است و تاریخ آخرین به روز رسانی این مقاله ۹ مرداد ماه ۱۳۹۷ است. این مقاله در واقع تکمیل کننده مقاله ی کفپوش اپوکسی چیست (قسمت اول) نوشته شده و توجه کنید که این مبالغی که در طول مقاله ی قیمت کفپوس اپوکسی ذکر میشود مدام در حال بروز رسانی است.

قیمت کفپوش اپوکسی به چه عواملی بستگی دارد:

اولین و مهمترین عامل تعیین‌کننده‌ی قیمت کفپوش اپوکسی نوع آن است.
قیمت کفپوش اپوکسی سه بعدی در منزل به متراژ – زیرسازی و مسافت مشتری تا محل کارگزار (در مورد شهرستانهای اطراف توافقی صورت میگیرد که هزینه های ایاب و ذهاب هم محاسبه شود) بستگی دارد.
نکته: مدل انتخاب طرح هیچ‌گونه ارتباطی با قیمت نخواهد داشت یعنی مثلاً طرح آکواریوم با طرح گل یک قیمت هست. البته یک اما وجود دارد چنانچه طرحی انتخاب شود که نیازمند طراحی باشد مثلا مثل لوگوی شخصی یا یک طرح خاص که موجود نیست هزینه‌ی طراحی به مبلغ نهایی اضافه خواهد شد که این مورد بسیار پیش میاد و این یک اتفاق بسیار عالی در زمینه‌ی تبلیغ این کفپوش است. کاملاً انحصاری بودن این کفپوش مورد علاقه ی کاربران قرارگرفته است.

قیمت کفپوش اپوکسی سه بعدی در منزل مبلغ ——– تا ——- هزار تومان می‌باشد و چنانچه متراژ بالای ۱۰ متر بود تا ——- هزار تومان هم امکان اجرا وجود خواهد داشت. برای اجرای استاندارد همان ضخامت ۳ تا ۴ میل را درنهایت خواهیم داشت.

نکته: توجه کنید قیمت‌هایی که در این مقاله گذاشته میشود بر اساس یک اجرای استاندارد و کاملاً حرفه‌ای می‌باشد ممکن است باقیمت‌های پایین‌تر هم اجرا صورت گیرد ولی مطمئن باشید که یا از متریال مرغوب استفاده نمی‌شود و یا کارگزار از حق‌الزحمه‌ی خود تخفیف قائل می‌شود و یا استاندارد استفاده از متریال رعایت نمیشود.

قیمت کفپوش اپوکسی در منزل مسکونی

برای نصب یک کفپوش اپوکسی سه بعدی متراژ بسیار مؤثر است.
به‌طور مثال برای نصب یک کفپوش از متراژ یک متر تا پنج متر هزینه‌ی متریال جدا محاسبه می‌شود ولی اجرت نصب زیر ۵ متر همان ۵ متر منظور می‌گردد.دقت کنید فقط اجرت نصب کفپوش ۵ متر و متر یال‌ها به همون اندازه‌ی مورد مصرف حساب می‌شود. البته در بیشتر موارد این مدل متراژها به صورت چکی قیمت داده می‌شود.
یعنی مثلاً برای یک متر کار ممکنه ——- هزار تومان قیمت‌گذاری بشه که در واقع میشه گفت رقم معقولی هم هست و باید این مسئله رو در نظر بگیرید که یک نصاب چه برای یک متر و چه برای ده متر کار باید ۴ تا ۶ روز زمان صرف کنه و این خودش سبب میشه که قیمت کفپوش اپوکسی سه بعدی برای متراژ پایین به این گونه محاسبه بشه.
در بحث قیمت کفپوش اپوکسی به عوامل زیادی برمی‌خوریم که محاسبه آن‌ها می‌تواند قیمت نهایی را با اختلاف مواجه کند و همیشه کارفرما و کارگزار باید این عوامل را بررسی کنند تا به قیمت مطلوبی برسند که برای طرفین قابل قبول باشد.

قیمت کفپوش اپوکسی استیکری (کفپوش اپوکسی دوبعدی)

قیمت کفپوش های دوبعدی یا همان طرح های استیکر یا وکتور حدود متری ——- تا ——- قیمت گذاری میشود. این مدل نسبت به کفپوش سه بعدی یک مرحله اضافه تر دارد و به جای پوستر از طرح های اسلیمی برای یک قسمتهایی استفاده میشود. مرحله ی اضافه تر روکش است که ممکن است در طرح سه بعدی نیازی نباشد ولی چون سطح کار دیده میشود حتما باید رنگ کفپوش کامل و تمیز باشد. در این مدل اجرا باید معمولا باید رنگ رویه دو بار اجرا شود چون کوچک‌ترین ایرادی در کف مشهود خواهد بود؛ و به همین دلیل قیمت آن با کفپوش سه‌بعدی زیاد تفاوت نخواهد داشت.

قیمت کفپوش اپوکسی ساده در منزل:

رنگهای ساده باقیمت‌های ——- تا ——– در مترمربع قابل‌اجرا خواهد بود و بازهم عواملی از قبیل زیرسازی و مقدار ضخامت و متراژ در قیمت بسیار مؤثر است.

قیمت کفپوش اپوکسی به ازای هر متر چگونه محاسبه می‌شود:

برای محاسبه‌ی ریز قیمت‌ها باید تمامی جزئیات اجرا و مراحل اجرایی بررسی شود.
برای یک متر کفپوش اپوکسی سه بعدی مقدار مصرف متریال ها و قیمت به شرح ذیل است:

 • هزینه‌ی ساب و تینر شویی و ابزار مصرفی: ——- تومان
 • هزینه‌ی پرایمر: —— تومان
 • هزینه‌ی بتونه کاری: ——– تومان
 • رنگ لایه‌ی میانی: ——– تومان
 • روکش: ——– تومان
 • پوستر چاپی از متری ——- تومان تا ——- تومان
 • (بستگی به نوع جنس مورد استفاده متغیر است)
 • لاک یا رزین: ——- تومان
 • اجرت نصب متری: ——– تومان تا ——– تومان در مورد نصب‌های سه‌بعدی با متراژ کم

نکته: ممکنه برای هر شهری قیمت نصب متفاوت باشه و این بستگی به نظر خود مجری داره که چقدر بخواد حق نصب بگیره.

قیمت کفپوش اپوکسی صنعتی به چه عواملی بستگی دارد:

قیمت کفپوش های صنعتی به عوامل بسیار زیادی بستگی داره که من برای اینکه بتونم یک‌چشم انداز خوب و درست به شما ارائه بدم باید هزاران مدل از نوع اجرا و نحوه‌ای انتخاب و میزان مصرف متریال ها رو تعریف کنم.
بهترین راه‌حل برای تعیین قیمت یک بازدید دقیق و حساب‌شده است.
نکته‌ی مهم: چنانچه شما دوست عزیز برای قیمت دادن و قیمت گرفتن سؤالی داشتید می تونید بعد عکس و اطلاعت مکان پروژه رو برای مشاوران ما ارسال کنید تا برای قیمت‌گذاری شمارا راهنمایی کنیم.

دوستان عزیز برای شروع سعی کنید موارد زیر را بررسی کنید:

 • ۱ – زیرسازی
 • ۲ – متراژ
 • ۳ – فضای موجود (فضا باز است یا بسته)
 • ۴ – میزان خرابی کف و تراز بودن کف
 • ۵ – وجود رطوبت و چربی و میزان آلودگی
 • هرکدام از این موارد در قیمت مؤثر است

عوامل قیمت گذاری کفپوش اپوکسی:

ابتدا به شرایط کف توجه کنید چنانچه رطوبت‌زدایی و چربی زدایی لازم داشت هزینه‌های برطرف سازی هرکدام مجزا محاسبه می‌شود.
متراژ در قیمت‌گذاری مؤثر خواهد بود هر چه متراژ بیشتر باشد می‌توان از هزینه‌های اجرا کاست. البته دقت کنید در مصرف متریال بلکه در قیمت اجرا.
فضای باز به خاطر نوع متریال مصرفی که باید آنتی یو وی باشد معمولاً قیمت بیشتری دارد و چنانچه کف تراز نباشد و خلل و فرج آن زیاد باشد مقدار مصرف متریال جهت زیرسازی بیشتر خواهد بود.
مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده قیمت کفپوش صنعتی به نوع کاربری آن بستگی دارد.
کفپوش هایی با کاربری زیاد و تحمل فشار و تردد بالا باید مسلح شوند؛ و ضخامت نهایی در این موارد بیشتر خواهد بود.
خود ضخامت تعیین شده هم از عوامل مؤثر در قیمت هست.
بستر زیرین کار و درواقع شرایط موجود کف هم بعد از بررسی نهایی باید موردتوجه قرار گیرد و چنانچه ایرادهایی داشت که با کفپوش اپوکسی و نحوه‌ی زیرسازی مغایر بود باید مجزا محاسبه شود.
همانند برطرف کردن چربی زدایی و رطوبت
یکی دیگر از عوامل تعیین‌کننده نحوه‌ی اجرای روکش در مرحله‌ی آخر می‌باشد.
اجرا با لیسه ی شانه‌ای یا پاشش با دستگاه و یا اجرا با غلطک
که هر کدام قیمت و ضخامت متفاوتی از کفپوش به ما میدهند.
استفاده از لاک در مرحله ی آخر هم قیمت را افزایش خواهد داد. برخی از کارفرمایان تمایل دارند کفپوش براق داشته باشند که این در موارد صنعتی خیلی مرسوم نیست. چنانچه نیازی بود هزینه‌ی لاک مجزا محاسبه می‌شود.
فضای بسته یا باز به دلیل استفاده از روکش پلی یورتان گرانتر خواهد بود چون متریال آن گرانتر از اپوکسی است.
متراژ کار هم در قیمت تأثیرگذار است. هر چه بیشتر باشد قیمت در مترمربع کاهش می‌یابد.
عوامل محیطی و دوری مسافت و برخی عواملی از قبیل کارهای فوق‌برنامه‌ی اجرا مانند خط‌کشی‌های ترافیکی به‌صورت توافقی بررسی و توافق بین طرفین صورت خواهد گرفت.

لیست قیمت کفپوش اپوکسی صنعتی:

 • کفپوش ساده باضخامت ۲ میل و با رنگ سفید از متری —— تا ——- هزار تومان
 • کفپوش ساده با فام دلخواه مشتری (انتخاب از رال رنگ) از متری —— تا —— هزار تومان
 • کفپوش ساده با ضخامت استاندارد ۳ میل از متری ——- تا ——– هزار تومان
 • کفپوش رنگی باضخامت استاندارد ۳ میل از ——- تا ——— هزار تومان
 • کفپوش مسلح (سیلیس پاش) ۳ الی ۴ میل از متری ——– تا ——– هزار تومان
 • کفپوش مسلح (اجرای توری یا مش و سیلیس پاش) از متری ——– تا —— هزار تومان
 • کفپوش اپوکسی ساده پوست پرتقالی باضخامت سه میل از متری ——- تا ——- هزار تومان
 • کفپوش اپوکسی باضخامت ۱ میل و به صورت پاششی روی بتن مسطح از —— تا —— هزار تومان
 • کفپوش اپوکسی پارکینگ باضخامت ۳ میل از متری ——– تا —— هزار تومان
 • کفپوش اپوکسی سردخانه از متری ——- تا ———– هزار تومان
 • کفپوش اپوکسی با روکش آنتی یو وی مخصوص فضای باز و پرتردد از متری ——- تا ——– هزار تومان
 • کفپوش پلی یورتان برای فضای باز از متری ——— تا ——–
 • کفپوش اپوکسی ورزشی از متری ——- تا ——-  هزار تومان (ضخامت نهایی بسیار مؤثر است.)
 • کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک از متری ——- تا ——– هزار تومان

 قیمت کفپوش اپوکسی و عوامل دیگر تاتیر گذار در آن :

یک مسئله‌ی مهم در مورد قیمت این نوع کفپوش ها حائز اهمیت است و دوستان و همکاران عزیزی که این مقاله را مطالعه می‌کنید ازتون خواهش می‌کنم خیلی بهش توجه کنید این هست که به‌سرعت قیمت رو اعلام کنید ابتدا تمام عوامل رو بررسی کنید از مکان پروژه بازدید کنید. نحوه‌ی پرداخت رو مشخص کنید و حتماً کاربری رو مورد توجه قرار بدید. مثلاً در یک مکان صنعتی با تردد لیفتراک با وزنهای بالای بار نباید قیمتی رو اعلام کنید که مجبور بشید از سود خود تون کم کنید و یا حتی ضرر کنید.
پس قبل از هر چیز یک بازدید بگیرید و از مکان و کف بررسی‌های لازم رو انجام بدید.
برای یک استارت خوب و یک معامله‌ی دو سر برد یک مسئله خیلی مهم وجود داره و اونم اینه که هم کارفرما و هم مجری باید اطلاعات کافی در مورد این نوع کفپوش و نحوه‌ی اجرا و نگهداری و میزان ضخامت جهت استفاده‌ی هر چه بهتر و مفیدتر از کفپوش رو به لحاظ کاربری داشته باشند.
برای شروع مجری باید از کف و زیرسازی بازدید کند و با توجه به نوع کفپوش همه ی موارد رو مورد بررسی قرار دهد و اگر مشکلی در کف وجود نداشت مرحله‌ی بعدی که انتخاب نوع کفپوش است مورد بررسی و تائید کارفرما قرار گیرد. یک مجری خوب باید بدونه که با توجه به موقعیت و کاربری مکان چه نوع کفپوشی مناسب هست و همون رو با علم به دونستن قیمت روز بازار و نحوه ی اجرا و هزینه‌های جاری و نحوه‌ی پرداخت مشتری محاسبه و اعلام کنه.

لیست قیمت کفپوش اپوکسی مناسب منزل و محل کار

کفپوش اپوکسی ساده:

منظور از کفپوش ساده رنگ ساده باضخامت بین ۱٫۵ تا ۳ میل هست و در رنگ‌های مختلف با توجه به کاربری و سلیقه‌ی کارفرما انتخاب می‌شود این کفپوش از متری ——- تومان تا ——– تومان رنج قیمت دارد که با عواملی از قبیل زیرسازی – نوع کفپوش موجود – ضخامت لازمه و متراژ متغییر خواهد بود و طبق معمول چنانچه متراژ کم باشد تکه‌ای یا همان به اصطلاح چکی محاسبه خواهد شد. کمتر از —— تومان و بیشتر از ——- تومان هم معمولاً منطقی نخواهد بود.

کفپوش اپوکسی طرح ابروباد:

زیرسازی اکثر کفپوش های اپوکسی همانند هم می‌باشد در مورد این نوع کفپوش ها هم به همین صورت خواهد بود. شما برای یک اجرای خوب ابتدا به یک کف بسیار تراز نیاز خواهید داشت که طرح موردنظر خوب اجرا شود. برای این نوع کفپوش از ترکیب چندرنگ برای روکش نهایی کار استفاده می‌شود و با بازی دادن رنگ‌ها در کنار هم می‌توانید کفپوشی زیبا و با رنگ‌های شاد و جذاب داشته باشید.
قیمت این نوع کفپوش ها از متری ——- تا ——– متغییر است و باز هم عواملی چون میزان ضخامت و متراژ و نوع رنگ در قیمت سهیم هستند.
برای اجرای طرح های ابروباد هم می‌توانید از رنگ‌های ساده استفاده کنید و هم از رنگ‌های متالیک (که قیمت بالاتری نسبت به رنگ‌های ساده دارد و البته کیفیت و براقیت آن‌ها هم بسیار متفاوت است)
قیمت رنگ‌های متالیک هم‌اکنون در تاریخ نوشتن این مقاله حدود ——– هزار تومان می‌باشد.

کفپوش اپوکسی طرح استیکر:

استیکر همانند پوستر نیاز به اعمال لاک خواهد داشت و فقط هزینه‌ی پوستر از مقدار متریال کسر خواهد شد که البته به جای آن شما باید یک کف بسیار بی‌نقص و بدون ایراد و صاف و یکدست داشته باشید و این مستلزم دو بار اجرای روکش خواهد بود و هزینه‌ی برش وکتور هم که تقریباً باقیمت چاپ پوستر برابری می کنه و معمولاً برای برش لیزری این ویکتورها هزینه‌ی زیادی دریافت میشه. پس برای محاسبه‌ی قیمت فرق زیادی با طرح‌های سه‌بعدی ندارِ و همان حدود —– تا ——- قیمت‌گذاری میشه.

کفپوش اپوکسی طرح گرانیتی و یا افکتی:

در این مدل کفپوش از پودرهای فلورسنت و شب نما و یا پولک‌های گرانیتی (فلیک) در داخل روکش استفاده می شود. قیمت این پولکها حدود کیلویی ——- تا ——- هزار تومان می باشد و برای استفاده داخل کفپوش توجه کنید که از نوع اصلی آن استفاده کنید چون در بعضی موارد دیده شده به‌جای پودر فلورسنت از اکلیل‌های رنگی استفاده شده. که موجب تغییر رنگ کفپوش شده و بسیار نمایی بدی پیدا کرده است. قیمت این نوع کفپوش حدود متری ۱۵۰ تا ۱۸۰ تومان می‌باشد و طبق معمول به متراژ و نحوه‌ی اجرا بستگی دارد.

کفپوش اپوکسی سه بعدی

قیمت کفپوش های اپوکسی در منزل به تفکیک طرح

 • کفپوش ساده با رنگ سفید حداقل متراژ ۱۰ متر – ——- تا ——- هزار تومان
 • کفپوش ساده با رنگ دلخواه حداقل متراژ ۱۰ متر – ——- تا —— هزار تومان
 • کفپوش ابروباد با رنگهای ساده متری ——– تا ——- تومان
 • کفپوش ابروباد با رنگ‌های متالیک متری ——- تا ——- تومان
 • کفپوش افکتی شامل طرح‌های گرانیتی و فلورسنت متری —— تا —– تومان
 • کفپوش طرح استیکر یا دوبعدی متری —— تا ——-
 • کفپوش سه بعدی حداقل متراژ متری —– تا ——-
 • کفپوش تلفیقی یعنی ترکیبی از موارد بالا
 • متری ——– تا ——–

که بر اساس انتخاب کارفرما و نحوه‌ی اجرا محاسبه خواهد شد.

کفپوش اپوکسی بیمارستانی

تنوع کفپوش های بیمارستانی بسیار بالاست.
برای قسمت‌های مختلف کفپوشهای متفاوتی قابل اجراست که هرکدام قیمت‌های متفاوتی دارد.
برای اینکه قیمت کفپوش دقیق دربیاد ابتدا باید بررسی اولیه صورت بگیره و مشاهدات بررسی بشه و طبق اون قیمت گذاری انجام شود.
چنانچه کفپوش قدیمی داشته باشه و بحث بازسازی باشه حتماً باید هزینه‌های مربوط به کندن کفپوش های قبلی و ضدعفونی کردن محاسبه شود.
برای سالنهای بیمارستان کفپوش های ساده با طیف رنگی مختلف و خط‌کشی از متری ——– هزار تومان تا —— هزار تومان متغیر است.
قسمت‌هایی از کفپوش های بیمارستانی مثل اتاق عمل نیاز به لاک ضد اسید دارد که قیمت آن‌ها از متری ——– تا ——– می‌باشد.
و اما مهم‌ترین قسمت کف‌پوش‌های بیمارستانی کفپوش آنتی استاتیک است که بسیار مهم و اجرای آن نیاز به تجربه کافی دارد.
کفپوش های آنتی استاتیک باید حدود مبلغ —– تا ——– تومان محاسبه شود.

قیمت متریال کفپوش اپوکسی

 1. پرایمر و هاردنر پلی آمید ( یک کیلو)  ——-  هزار تومان
 2. اپوکسی لایه میانی و هاردنر  ——– هزار تومان
 3. پودر بتونه مخصوص اپوکسی  ——–  هزار تومان
 4. سیلیس ( الک و شسته شسته مخصوص)   —— هزار تومان
 5. روکش اپوکسی و هاردنر   ——–  هزار تومان
 6. روکش اپوکسی و هاردنر  با فام دلخواه  ——–  هزار تومان
 7. لاک اپوکسی  درجه یک   ———  هزار تومان
 8. لاک اپوکسی درجه یک بدون حباب   ———-  هزار تومان
 9. لاک کریستال مخصوص کارهای تزئینی   ——–  هزار تومان
 10. لاک اپوکسی جوهری مخصوص قطعات تزئینی  ——–  هزار تومان
 11. اپوکسی متالیک و هاردنر  ——- هزار تومان
 12. تینر اپوکسی لیتری   ——-  هزار تومان

قیمت ابزار کفپوش اپوکسی

  1. سگمنت ساب
  2. کفش اپوکسی
  3. غلطک حباب گیر سیلیکونی بزرگ
  4. غلطک حباب گیر سیلکونی کوچک
  5. همزن حلزونی
  6. همزن دستی
  7. غلطک مخصوص پرایمر
  8. لیسه شانه ای فلزی
  9. لیسه شانه ای سیلیکونی
  10. ست وسایل نصب پوستر ( کاردک و کاتر)

محبوب ترین محصولات آموزشی آنلاین

مشاهده همه محصولات آموزشی
Warranty

دیدگاه های کاربران

2 دیدگاه

منتظر نظرات، تجربیات و سوالات خوبتان هستیم :)


 1. محمدطاهری ریسه

  عالی بود تشکر ایا برا پکیجتون تخفیف نمیزارید

 2. مصطفی ابراهیمی

  سلام
  ممنون از مطالب خوبتون
  چند تا سوال داشتم:
  ۱- امکان اجرای کفپوشهای سه بعدی بر روی دیوار حمام و سرویسهای بهداشتی وجو د داره ؟
  ۲- در صورت امکان نصب بر روی دیوار سرویس بهداشتی ، باید کاشی ها بر داشته بشه یا باید ساب بخوره؟
  ۳- در منزل با کف سرامیک ، باید سرامیک هم ساب بخوره؟
  ممنون

دوغاب کاشی و سرامیک

دوغاب کاشی و سرامیک و درزگیری و بندکشی آن

کفپوش اپوکسی دکوراتیو