gheymat_naghashi_sakhteman
بازدید:24692

قیمت نقاشی ساختمان در سال ۹۷

قیمت نقاشی ساختمان سلام دوستان در این مقاله قصد دارم در مورد قیمت نقاشی ساختمان و نحوه‌ی قیمت‌گذاری و نحوه‌ی محاسبه‌ی قیمت نقاشی ساختمان برای شما توضیح دهم در واقع این مقاله زیر مجموعه است از مطالب محصول آموزش نقاشی…

قیمت نقاشی ساختمان

سلام دوستان در این مقاله قصد دارم در مورد قیمت نقاشی ساختمان و نحوه‌ی قیمت‌گذاری و نحوه‌ی محاسبه‌ی قیمت نقاشی ساختمان برای شما توضیح دهم در واقع این مقاله زیر مجموعه است از مطالب محصول آموزش نقاشی ساختمان است که برای شما آماده می‌کنم و لیست قیمت نقاشی ساختمان در انتهای این مقاله برای شما آورده میشه و مدام این قیمت‌ها بروز رسانی می‌شود. تاریخ آخرین بروز رسانی ۹ مرداد ماه سال ۹۷ هست. امیدوارم که از مطالب این مقاله استفاده‌ی کامل رو ببرید.

نحوه ی محاسبه ی قیمت نقاشی ساختمان

نحوه‌ی قیمت محاسبه نقاشی یاختمان در مرحله اول بر اساس توافق طرفین هستش که این بستگی به این داره که دو طرف با هم چه صحبتی کردن و در ابتدا کار و اگر قرارداد نوشته‌اند بر طبق قرارداد هستش. ولی در کل قیمت نقاشی ساختمان بر اساس متر مربع محاسبه می‌شود. مترمربع یعنی ضرب کرد طول در عرض مثلاً برای محاسبه یک دیوار صاف سرتاسر دیوار رو اندازه می‌گیریم و در ارتفاع یا قد دیوار ضرب می‌کنیم. این نحوه محاسبه‌ی قیمت برای سطوح صاف می‌باشد ولی برای سطوحی که خیلی پیج و خم دارد مثل سقف‌هایی که گچ‌بری دارد با گچ برگ کناف سطوح غیر هم سطح ساخته‌اند. باید دو طرف توافق کنند در ابتدا که چگونه این سطح را قیمت‌گذاری می‌کنند معمولاً برای سطوح کم کار سطح را یک و نیم برابر حساب می کنند و برای سطوح پرکار تر تا دو برابر هم حساب می‌کنند یعنی طول را در عرض ضرب و در انتها ضرب در ۲ می‌کنند و این مثال‌ها برای انواع سطوح مثل در و پنجره دیوار و سقف و … صدق می‌کند.

در چه شرایطی قیمت نقاشی ساختمان چکی ( کلی ) حساب می شود؟

گاهی اوقات هم به دلایلی که در ادامه بیشتر در مورد اون صحبت می‌کنیم از نظر اقتصادی برای نقاش نمی صرفه کار رو به صورت متری انجام بده که از دلایلش می تونه این باشه که متراژ کار کمه و یا مسیر اون تا محل کار زیاده و یا کار در ارتفاع زیاده که در این موارد دست مزد کار به‌صورت توافقی و که اصطلاحاً به این روش توافق چکی ( کلی ) می‌گویند انجام  میشه.

قیمت نقاشی ساختمان به چه عواملی بستگی دارد

اتحادیه ی تزئئنات داخلی برای محاسبه ی قیمت نقاشی ساختمان به چه موادی توجه می کند

نرخ اتحاده نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان در سال ۹۷ چرا با سال ۹۶ متفاوت است

قیمت نقاشی ساختمان در تهران و کرج و اصفهان و شیراز و مشهد و تبریز چرا با هم متفاوت است ؟

چرا باید برای انجام نقاشی قرار داد بنویسید

در قرار داد نقاشی ساختمان باید به چه مواردی توجه کنیم

نمونه قرار داد نقاشی ساختمان

لیست قیمت نقاشی ساختمان

محبوب ترین محصولات آموزشی آنلاین

مشاهده همه محصولات آموزشی
Warranty

دیدگاه های کاربران

1 دیدگاه

منتظر نظرات، تجربیات و سوالات خوبتان هستیم :)


  1. محمدطاهری ریسه

    سلام ازاینکه تجربیات ارزشمند خود را دراختیار همگان قرارمیدهید سپاسگذارم امیدوارم خداوند همیشه یارو نگهدارتان باشد وضعیت اقتصادی مردم خیلی بغرنج شده واطلاعات مفید شما کمک بزرگی است برای همه ممنون ازشما وسایت خوبتان

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه (قسمت اول) رنگ اتاق خواب پسرانه

دوغاب کاشی و سرامیک

دوغاب کاشی و سرامیک و درزگیری و بندکشی آن