سبد خرید شما خالی است!

بازگشت به فروشگاه

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه ( قسمت اول ) رنگ اتاق دخترانه

رنگ سال ۹۷ یا 2018

رنگ سال ۹۷ یا ۲۰۱۸ توسط شرکت پنتون اعلام شد

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه (قسمت اول) رنگ اتاق خواب پسرانه

4.9 (97.14%) 7 votes

 رنگ اتاق خواب پسرانه را چگونه انتخاب کنیم ؟

خیلی وقتها والدین در مورد دکوراسیون اتاق خواب و سوال پرتکرار انتخاب رنگ اتاق خواب پسرشان از من می پرسند و من می خواهم توی این بخش یک پاسخ کامل و جامع بدم و مهمترین نکات رو در مورد رنگ اتاق خواب پسرانه رو توضیح بدم.
پسر ها هم قوانینی شبیه به دختر ها دارند و دقیقاً میتونم برای انتخاب رنگ اتاق خواب شان یک چرخه رسمی کنم .

رنگ اتاق خواب نوزاد :

در واقع واقعیت اینه که همه کودکان یکی هستند باید برای  اتاق خواب آنها از رنگهای روشن و مایل به سفید استفاده کرد. برای پسرها من معمولا از رنگ سرد استفاده می کنم مثلاً آبی و سبز و خاکستری و سفید و ترکیبی از این ها چون این رنگ ها همون رنگ هایی هستند که وقتی بزرگتر می‌شوند دوست دارم .

رنگ اتاق خواب پسرانه را چگونه انتخاب کنیم ؟

انتخاب رنگ اتاق خواب پسرانه از ۶ تا ۹ سالگی :

در واقع واقعیت اینکه اکثر پسرها تا ۹ سالگی رنگ اتاق خواب شان برای شان اهمیت چندانی ندارد. و هر چقدر رنگ اتاق خواب شان کمتر توی چشم باشد بهتر است و تا میتونید از رنگ های ملایم استفاده کنید.

رنگ اتاق خواب پسرانه را چگونه انتخاب کنیم ؟

انتخاب رنگ اتاق خواب از ۹ سالگی تا نوجوانی :

معمولا پسر ها در این سن می خواهند که رنگ اتاق خواب شان آبی آسمانی باشد. شما می تونین با ترکیب بسیار کم مایع رنگ زرد به سمت فیروزه ای هم ببرید و چون این رنگ خیلی بهشون نشاط می دهد. هر چه سن و سالشان بالاتر می‌رود رنگهای پررنگ‌ تری می خواهند.

حتما بخوانید  کفپوش سه بعدی

 

انتخاب رنگ اتاق خواب پسرانه در سن نوجوانی :

پسر ها در سن نوجوانی پررنگ ترین رنگ ها را دوست دارند. و معمولاً آبی پررنگ که اصطلاحا به اون آبی کاربنی هم گفته میشود. رو می پسندند یا گاهی اوقات هم سبز( سبز ارتشی ) چون بهشون احساس قدرت می‌ده. و اکثر والدین خیلی با این رنگ ها مخالفت می کنند. و این نظر دارن که رنگ های پررنگ اتاق خواب رو تاریک و کوچک میکند و می باید در اینجا به یک نکته جالب اشاره کنم که رنگ آبی هرچقدر هم تیره بشه فضا بزرگتر به نظر می‌رسد. در واقع به دیوار اتاق عمق می دهد چون آبی رنگ آسمان و دریاست و ما در ته ذهنمان دید کوچکی نسبت به این رنگ نداریم. ولی به خاطر اینکه مشکل اختلاف بین والدین و فرزندان را حل کنیم. پیشنهاد می کنیم رنگ یک دیوار و برخی لوازم آبی کاربنی و باقی دیوارها را از رنگ سفید استفاده کنیم تا همدیگر را خنثی کنند .

رنگ اتاق خواب پسرانه را چگونه انتخاب کنیم ؟

من به والدین توصیه می کنم جلوی انتخاب‌های فرزندشان را در سن نوجوانی نگیرند. چون در این سن آنها در حال تکامل هستند و در حال رسیدن به احساس استقلال اند .

بعضی از پسرها در سن جوانی عاشق ورزش و تیم ورزشی شون هستند. و دوست دارند اتاق خواب شون رو رنگ تیم ورزشی مورد علاقه ی خودشون بکنند که در این موارد بیشتر رنگ آبی یا قرمز رو می پسندند .

بهترین انتخاب رنگ برای وسایل مانند تخت خواب و کتابخانه و. . . زمانی که از رنگ های پررنگ برای دیوارها به کار برده ایم. استفاده از رنگ سفید است یا میتوان از رنگهای هم خانواده یا مکمل و متضاد استفاده کنید.

حتما بخوانید  کفپوش اپوکسی چیست ؟ ( قسمت اول )

دیگر نویسندگان در این باره :

دکو بوم

housebeautiful

دانلود PDF
,,,
راه آسان تری برای ارتباط با کاربرنمان پیدا کردیم کانال تلگرام آقای دکور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه های این نوشته :
محبوب ترین محصولات فروشگاه
نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان (نقاش‌خانه‌ی خود باشید!)

۱۳۸,۰۰۰تومان ۶۸,۰۰۰تومان
هزار تومان
1
خرید
نقاش‌خانه‌ی خود باشید! ( آموزش نقاشی ساختمان به زبان ساده ) به نظرتون نقاشی ساختمان کار سختیه ؟ می دونستی بیشتر هزینه‌ای که برای رنگ‌ آمیزی و نقاشی ساختمان می‌کنید مربوط به دست مزد ...
مشاهده محصول
مشاهده همه آموزش های آنلاین
آدرس: مشهد - بلوار وکیل آباد - وکیل آباد 87/8 - پلاک 36
تلفن تماس: ٦٥- ٣٥٠٩١٢٦١-٠٥١