بازدید:11244

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه (قسمت اول) رنگ اتاق خواب پسرانه

 رنگ اتاق خواب پسرانه را چگونه انتخاب کنیم ؟ خیلی وقتها والدین در مورد دکوراسیون اتاق خواب و سوال پرتکرار انتخاب رنگ اتاق خواب پسرشان از من می پرسند و من می خواهم توی این بخش یک پاسخ کامل و جامع…

 رنگ اتاق خواب پسرانه را چگونه انتخاب کنیم ؟

خیلی وقتها والدین در مورد دکوراسیون اتاق خواب و سوال پرتکرار انتخاب رنگ اتاق خواب پسرشان از من می پرسند و من می خواهم توی این بخش یک پاسخ کامل و جامع بدم و مهمترین نکات رو در مورد رنگ اتاق خواب پسرانه رو توضیح بدم.
پسر ها هم قوانینی شبیه به دختر ها دارند و دقیقاً میتونم برای انتخاب رنگ اتاق خواب شان یک چرخه رسمی کنم .

رنگ اتاق خواب نوزاد :

در واقع واقعیت اینه که همه کودکان یکی هستند باید برای  اتاق خواب آنها از رنگهای روشن و مایل به سفید استفاده کرد. برای پسرها من معمولا از رنگ سرد استفاده می کنم مثلاً آبی و سبز و خاکستری و سفید و ترکیبی از این ها چون این رنگ ها همون رنگ هایی هستند که وقتی بزرگتر می‌شوند دوست دارم .

رنگ اتاق خواب پسرانه را چگونه انتخاب کنیم ؟

انتخاب رنگ اتاق خواب پسرانه از ۶ تا ۹ سالگی :

در واقع واقعیت اینکه اکثر پسرها تا ۹ سالگی رنگ اتاق خواب شان برای شان اهمیت چندانی ندارد. و هر چقدر رنگ اتاق خواب شان کمتر توی چشم باشد بهتر است و تا میتونید از رنگ های ملایم استفاده کنید.

رنگ اتاق خواب پسرانه را چگونه انتخاب کنیم ؟

انتخاب رنگ اتاق خواب از ۹ سالگی تا نوجوانی :

معمولا پسر ها در این سن می خواهند که رنگ اتاق خواب شان آبی آسمانی باشد. شما می تونین با ترکیب بسیار کم مایع رنگ زرد به سمت فیروزه ای هم ببرید و چون این رنگ خیلی بهشون نشاط می دهد. هر چه سن و سالشان بالاتر می‌رود رنگهای پررنگ‌ تری می خواهند.

 

انتخاب رنگ اتاق خواب پسرانه در سن نوجوانی :

پسر ها در سن نوجوانی پررنگ ترین رنگ ها را دوست دارند. و معمولاً آبی پررنگ که اصطلاحا به اون آبی کاربنی هم گفته میشود. رو می پسندند یا گاهی اوقات هم سبز( سبز ارتشی ) چون بهشون احساس قدرت می‌ده. و اکثر والدین خیلی با این رنگ ها مخالفت می کنند. و این نظر دارن که رنگ های پررنگ اتاق خواب رو تاریک و کوچک میکند و می باید در اینجا به یک نکته جالب اشاره کنم که رنگ آبی هرچقدر هم تیره بشه فضا بزرگتر به نظر می‌رسد. در واقع به دیوار اتاق عمق می دهد چون آبی رنگ آسمان و دریاست و ما در ته ذهنمان دید کوچکی نسبت به این رنگ نداریم. ولی به خاطر اینکه مشکل اختلاف بین والدین و فرزندان را حل کنیم. پیشنهاد می کنیم رنگ یک دیوار و برخی لوازم آبی کاربنی و باقی دیوارها را از رنگ سفید استفاده کنیم تا همدیگر را خنثی کنند .

رنگ اتاق خواب پسرانه را چگونه انتخاب کنیم ؟

من به والدین توصیه می کنم جلوی انتخاب‌های فرزندشان را در سن نوجوانی نگیرند. چون در این سن آنها در حال تکامل هستند و در حال رسیدن به احساس استقلال اند .

بعضی از پسرها در سن جوانی عاشق ورزش و تیم ورزشی شون هستند. و دوست دارند اتاق خواب شون رو رنگ تیم ورزشی مورد علاقه ی خودشون بکنند که در این موارد بیشتر رنگ آبی یا قرمز رو می پسندند .

بهترین انتخاب رنگ برای وسایل مانند تخت خواب و کتابخانه و. . . زمانی که از رنگ های پررنگ برای دیوارها به کار برده ایم. استفاده از رنگ سفید است یا میتوان از رنگهای هم خانواده یا مکمل و متضاد استفاده کنید.

اینوگرافی دکور پسرانه

محبوب ترین محصولات آموزشی آنلاین

مشاهده همه محصولات آموزشی
Warranty

دیدگاه های کاربران

1 دیدگاه

منتظر نظرات، تجربیات و سوالات خوبتان هستیم :)


 1. علی

  سلام
  امیدوارم حالتون خوب باشه
  خیلی اتفاقی سایتتون رو دیدم سایت زیبا و خوبیه
  دنبال فرم تماس با ما بودم پیدا نکردم گفتم اینجا پیغام بذارم که البته لزومی به انتشار دیدگاه وجود نداره
  اول اینکه یه پیشنهاد همکاری دارم : تو زمینه تولید محتوا و همینطور وردپرس حرفه ای هستم و از اونجایی که سایت فوق العاده ی شما محتوای خیلی کم ۵ مطلب اما رتبه الکسای خوبی داره حدس زدم که شاید فرصت و قت کافی برای تولید و انتشار محتوا نداشته باشی به همین دلیل در صورتی که تمایلی به همکاری داشته باشید اینجانب آماده همکاری با شما هستم
  دومین مورد یه اشکال در مورد سایتتون هست که به عنوان یک وبمستر لازم دونستم خدمتتون عرض کنم که مرتفع نمایید : پایین همین صفحه که دارم دیدگاه میذارم تعداد خرید محصول شما رو ۴۳۲۹ زده ولی در صفحه اصلی اگه اشتباه نکنم ۸۶۵۵ زده این مورد رو بروزرسانی نمایید.
  از آشنایی باهاتون خوشحال شدم

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه ( قسمت اول ) رنگ اتاق دخترانه

gheymat_naghashi_sakhteman

قیمت نقاشی ساختمان در سال ۹۷